Оплатити замовлення

Після того, як ви оформили замовлення й отримали підтвердження про наявність. Компанія Fishmarket виставляє рахунок. Швидкість відправки в’ялених делікатесів залежить від того, як скоро буде проведена оплата. При здійсненні платежу, будь ласка, переконайтеся в тому, що ви оплатили комісію банку за переказ грошей.

Будь ласка, не забувайте вказувати в рядку – Призначення платежу – номер замовлення. Цей номер присвоюється ще при оформленні. Також ви можете його уточнити у наших операторів, назвавши своє прізвище.

Для зручності наших клієнтів ми співпрацюємо практично з усіма платіжними системами. І підтримуємо різноманітні способи оплати, що діють на території України. Тут мова йде про наступні види оплати.

  • Оплата готівкою для м. Київ.
  • Безготівковий розрахунок.
  • Грошовий переказ. Наприклад, на карту – ПриватБанк або Монобанк.
privatbank
monobank
  • Оплата картами Visa і MasterCard через платіжний сервіс LiqPay.
visa
mastercard
liqpay

До того ж варто відзначити, що такий метод платежу, здійснюється з повним захистом особистих даних. Більш того, відповідно до міжнародних вимог оплата проводиться на захищеній сторінці.

  • Western Union, MoneyGramm і Приват Мані.

Коли оплата успішно проходить, ми додатково повідомляємо наших клієнтів. Таким чином, ви вже можете готуватися до отримання рибних делікатесів.

Важливо!

Звертаємо вашу увагу, що зарезервувати рибну продукцію можна на термін до 3 днів. На жаль, якщо за цей час замовлення не буде оплачене, воно буде автоматично скасовано.