Рибні набори

Набори в’яленої риби та рибних делікатесів Fishmarket – це мікси на всі випадки життя. Подарувати близькому чи порадувати себе. Спробувати кілька різних сортів та обрати фаворита. Сказати «Дякую» комусь важливому. Або просто зробити смачним спонтанний вечір.

Filters
Done
 • Набір «Подарунок коханому»Набір «Подарунок коханому»
  734 грн.

  Набір «Подарунок коханому» — це коли хочеться сказати «люблю». Рідному, близькому чи собі самому. Гарний рибний набір,  аби висловити важливе.

  Склад: камбала ікряна, ікра судака, ікра товстолоба, ікра наваги, копчений вомер, ікряна тараня.

  Ціна вказана за набір у нашій звичайній фірмовій коробці. Можна додати дерев’яний бокс, +300 грн.

 • «Тому, в кого все є»Набір №1 «Тому, в кого все є»
  720 грн.

  Більше не потрібно думати-гадати, що подарувати тому, у кого все є. Ми придумали за вас. Набір №1 «Тому, в кого все є» в’яленої риби в дерев’яному подарунковому боксі. У набір входить: велика ікряна камбала, окунь, бичок-кнут, тараня, чехоня, ікра товстолоба. Можна вибрати подарункову або звичайну упаковку.

  Вартість боксу в звичайній коробці — 720 грн, в подарунковій дерев’яній — 1020 грн.

 • Набір №2 «Святковий»Набір №2 «Святковий»
  700 грн.

  Набір №2 «Святковий» — хороший подарунок для близької людини або для себе улюбленого. Спробувати кілька сортів, подарувати приємні емоції, потішити з приводу чи без. У набір входить: корюшка, патраний судак, вобла, ікряний лящ, чехоня, ікра товстолоба. Ви можете вибрати звичайну упаковку або красивий дерев’яний бокс.

  Вартість набору в звичайній упаковці — 700 грн, в подарунковому дерев’яному боксі —1000 грн.

 • Набір №3 «Спробувати»Набір №3 «Спробувати»
  400 грн.

  Набір №3 «Спробувати»— мікс класичних сортів в’яленої рибки. Як подарунок близькій і важливій людині. Або самому собі. У набір входять: патраний судак, ікряний лящ, вобла, чехоня та окунь. Різні по солі, смаку та структурі. Ви можете замовити набір у звичайній нашій упаковці або в красивому дерев’яному боксі.

  Вартість набору в звичайній упаковці — 400 грн, в дерев’яному подарунковому боксі — 700 грн.

 • Набір №4 «Під келих»Набір №4 «Під келих»
  348 грн.

  Набір №4 «Під келих» — це мікс рибних закусок під келишок білого або пляшечку пива. На двох або цілу компанію. Розкішна рибна тарілка. Нічого не чистити, не різати, не ламати. Просто розпакувати й укласти на улюблену тарілку.

  У набір входить: кільця кальмара, стружка креветки, палички лосося, палички тунця, ікра сома, ікра лемонеми, сушена тріска. 600 грамів смакоти — для відмінного вечора. Кожна позиція — в окремій упаковці.

  Загальна вага закусок в наборі: 702 г. Вартість: 348 грн.

 • Рибний набір «Веселих свят!»Рибний набір «Веселих свят!»
  1 320 грн.

  Рибний набір «Веселих свят!» — розкішний набір рибних делікатесів. Щоб не думати, що взяти з собою у гості, подарувати батькам чи колезі. Нічого не треба чистити, тільки порізати та красиво подати до столу.

  У набір входить: банка ікри форелі, банка ікри щуки, балик Марліна, стейк копченої масляної, банка печінки тріски, слабосолоний лосось.

Ми зібрали різні набори, щоб у вас завжди був вибір. Жирна, суха, солона, слабосолена. Зерниста ікра або сухі ікряні чіпси. На будь-який смак, гаманець та для будь-якого приводу.

Рибні набори Fishmarket від 345 грн.

Асортимент рибних наборів

У наших рибних наборах — різні сорти, жирність і навіть солоність. Ми спеціально зібрали мікси так, аби ви змогли спробувати все. Жирненька чехонь або сухий окунь, ікряний підкопчений лящ або рибні снеки на вечір. М’яка ікра на хліб з маслом або ікряні  палички під легке біле вино. А якщо хочете — зберемо подарунковий набір на ваш смак. Просто виберете позиції, що сподобалися, і вкажіть подарункову упаковку в кінці замовлення.

Упаковка та доставка

Подарункові набори Fishmarket доїдуть до будь-якої точки України. Ми запаковуємо кожен сорт рибки окремо, у папір чи вакуум. Ікра – упаковки порційно. Нічого не змішується, все зберігає свій смак та аромат. Будь-який набір може бути упакований у нашу звичайну коробку або гарний дерев’яний короб. Рибку з’їдять, а короб у побуті завжди знадобиться 😉

Доставка в’яленої риби в подарунковій упаковці — Новою Поштою по всій Україні. Або у Києві ви можете забрати своє замовлення самі. Запрошуємо в гості до нашого магазину, бульвар Вацлава Гавела, 75.