Доставка товарів

З інтернет-магазином Fishmarket, ви можете замовити рибну продукцію по всій території України. Більш того, доставка можлива практично будь-якою поштовою службою.

При оформленні замовлення, будь ласка, вкажіть бажану кур’єрську компанію. Ми ж зі свого боку зробимо все можливе, щоб ваша рибка приїхала до вас в найкоротші терміни.

Доставка замовлення по Україні

З інтернет-магазином Fishmarket ви можете отримати в’ялену рибу і снеки в будь-яке місто України. А також населений пункт, до якого можлива доставка існуючими компаніями перевізниками.

У своїй роботі ми перш за все орієнтуємося на якість. Не тільки послуг. Але і товарів. Тому наш інтернет-магазин дотримується всіх вимог і стандартів в індустрії. До того ж склади Fishmarket оснащені всім необхідним обладнанням для збереження свіжості в’яленої риби від постачальників. Більш того наша команда ретельно перевіряє товар не тільки перед відправкою. А також у процесі виробництва. Таким чином, Fishmarket впевнений повністю в смакових і якісних характеристиках своєї рибної продукції.

Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни. Орієнтовно не більше, ніж 24 години. Як тільки в’ялена рибка відправляється до вас, наші менеджери негайно інформують клієнтів. Це може бути СМС або телефонний дзвінок. Ми надаємо ТТН і озвучуємо дані про терміни доставки.

Що стосується оплати вартості послуг доставки, то вона не входить у рахунок від Fishmarket. І оплачується окремо за тарифами, обраної вами, компанії-перевізника.

Оціночна вартість замовлення для відправки вказується клієнтом. Або згідно з товарною накладною.

Види доставки

Інтернет-магазин Fishmarket здійснює доставку в’яленої риби поштовою службою “Нова пошта” по Україні.

  • При замовленні від 1500 грн доставка товарів здійснюється безкоштовно.
  • Також доступний самовивіз в м. Київ, бул. Вацлава Гавела.

Термін доставки

Коли замовлення вже оформлене і проплачене, менеджери інтернет-магазину Fishmarket відправляють рибну продукцію. У разі оплати товару в першій половині дня, пересилання здійснюється в цю добу. За винятком, деяких святкових і вихідних днів, в залежності від часу роботи служби доставки.

Будь ласка, зверніть увагу, що менеджери інтернет-магазину Fishmarket завжди швидко відповідають на заявки. І в разі виникнення будь-якого питання, ми завжди будемо раді допомогти вам. Чито питання про рибу. Наприклад, її смакових якостей. Або підбір рибної закуски до певного пива. А також заявки, пов’язані зі способом доставки продукції. У тому числі й терміновість замовлень. Обговорення спеціальних умов для постійних клієнтів.

Для Fishmarket бажання клієнта – це закон.