Копчена риба

Копчена риба — кохання з дитинства. Скумбрія, форель, лосось, тюлечка. Пам’ятаєте, як мама купувала пару хвостиків до свята? Сьогодні ми можемо собі дозволити більше. Рибу – без приводу. Свято — без календарних дат.

Filters
Done
 • Балик Марліна холодного копченняБалик Марліна холодного копчення
  от 52 грн. за 100 гр.

  Балик Марліна холодного копчення – ніжне м’ясо без кісток та консервантів. Ароматне, пружнє, середнє по солі м’яско. Можна різати тоненькими слайсами на улюблений хліб із вершковим маслом. Можна подавати до гарніру. Можна просто так.

  Вакумна упаковка. Мінімальне замовлення — 100 г. Зберігати в холодильнику.

 • Балык толстолоба холодного копченияБалык толстолоба холодного копчения
  от 34 грн. за 100 гр.

  Балик товстолоба холодного копчення — незмінна класика. І вона, нарешті, є у нас в наявності. Слабосолоний, м’який, димний.

  Мінімальне замовлення — 100 г. Вакуумна упаковка. Зберігати у холодильнику.

 • Вомер (холодного копчення)Вомер (холодного копчення)
  от 22 грн. за 100 гр.

  Вомер холодного копчення — вау-шок, який варто спробувати. Ніжне м’ясо, солодкуватий післясмак, аромати димку та морських вечорів. Можна почистити та подати до гарячого гарніру. Можна — як закуску до пива. Можна просто так, чистити руками та отримувати задоволення.

  Одна рибка — від 350 г. Зберігати у холодильнику.

 • ГорбушаГорбуша холодного копчення
  220 грн. за шт.

  Горбуша холодного копчення – новинка, яку ми нарешті можемо вам запропонувати. М’яка, ароматна, ситна. Чи не жирна, слабка по солі. Хороша під гарячий гарнір або хворий чогось смачного.

  Ціна вказана на 1 рибу. Середня вага рибки — 550 г.

 • Копчене філе сомаКопчене філе сома
  от 42 грн. за 100 гр.

  Копчене філе сома — делікатес і новинка нашого асортименту. Ви з ним ще не знайомі, але точно подружитеся. Потрібно один раз спробувати, щоб все зрозуміти. М’який, дуже слабосолений, ніжний, в міру жирненький. Він просто тане в роті, залишаючи за собою шлейф щирої радості життя. Ані кісток, ані консервантів, ані ніяких харчових барвників!

  Вакуумна упаковка. Шматок — 400-600 г. Зберігати в холодильнику.

 • Лосось холодного копченняЛосось холодного копчення
  от 89 грн. за 100 гр.

  Лосось холодного копчення —  ідеальна рибка для сніданків та красивих рибних тарілок. Коли хочеться чогось новенького. Коли душа просить нових смаків. М’яка, ароматна, без консервантів. Тільки риба, сіль та аромати серпанку. Чисте філе, на шкірі. Вакумна упаковка.

  Мінімальне замовлення — 100 г.

 • ОкуньОкунь холодного копчення
  от 32 грн. за 100 гр.

  Окунь холодного копчення – новий делікатес нашого рибного магазину. Жирненький, м’який, без дрібних кісток. Ідеально – для ранкових канапок або до гарніру. Ніжне біле м’ясо та помірна сіль.

  Тушка – від 200 грамів, без голови. 

 • Стейк МасляноїСтейк Масляної
  157 грн. за шт.

  Стейк Масляної — риба холодного копчення. Жирненька, димна, ніжна. Можна різати тонкими слайсами на хліб або до гарніру. М’який смак, немає кісток, аромати багаття та розкішного життя.

  Стейк — 270 г (+/- 10 г). Ціна вказана за стейк. Вакумна упаковка. Зберігати у холодильнику.

Риба холодного та гарячого копчення — новинка асортименту Fishmarket. Свіжа, ароматна, добірна. Ми пропонуємо вам те, що ви не купите у супермаркеті біля будинку. Тому що хочемо змінювати ринок в’яленої та копченої риби в Україні. Хочемо підвищувати планку.

Асортимент та ціни на копчену рибу

Є міф, що копчена риба – це дорого. У нас ви можете скуштувати балик холодного копчення від 34 грн! Спробувати, познайомитись з якістю, дозволити собі більше. У нашому асортименті рибних копченостей сьогодні: балик товстолоба холодного копчення, балик Марліна холодного копчення, стейк Масляної, вомер, філе сома. Такі різні та всі улюблені. Ми довго вибирали, що вам запропонувати. Довго шукали найкраще з того, що пропонує ринок. Вибрали і пишаємось своєю пропозицією для вас.

Упаковка та доставка копчених делікатесів

Копчену рибу ми також доставляємо по всій Україні! Так, доїде! Перевірено не один раз. Ми дбайливо упаковуємо у вакуум та спеціальний папір. Відправляємо Новою Поштою до будь-якого регіону України. Ми можете вибрати копчену рибу на сайті або просто напишіть нам у будь-який мессенджер.