Бички

Бички – це рибне сімейство включає більше 2000 видів бичків. Цих риб так багато, тому що вони досить широко поширені.

Filters
Done
  • от 38 грн. за 100 гр.

    В’ялений бичок балтійський – рибна закуска безлічі застосувань. Найважливіше те, що ця риба стане відмінною закускою до будь-якого сорту пива. Все це завдяки м’якому смаку, який не перебиває смак пива, а відтіняє його. Також в’ялений бичок балтійський служить відмінною закускою сам по собі – без пива – оскільки він слабосолений. Тому цей бичок чудово виконає роль закуски незалежно від тематики ваших посиденьок. Чи то ви збираєтеся з друзями на пиво або ж просто хочеться чогось солоного – з балтійським бичком вечір не буде нудним.

Вони водяться у всіх солоних водоймах субтропічного і тропічного поясу. А окремі види масово поширені і в помірному поясі.

Бички бувають морськими і солоноватоводними. Останніх ще називають прісноводними. Ці риби мешкають в річках, проте тримаються ближче до морів. Так як надають перевагу тим місцям, де вода трохи солонувата. Тому солоноватоводні бички відмінно пристосовані до змін солоності води.

Бички отримали свою назву за особливу будову тіла. Голова у цих риб величезна, широка – зовсім як у биків. У порівнянні з рештою тіла голова цієї риби виглядає непропорційно.

Решта тільця починає звужуватися від голови і переходить в хвіст. Однак хвіст у бичка зовсім невеликий. А от інші плавники набагато більше розміром. Найбільшим є спинний плавник. І він часто складається з двох частин.

На животику бичків знаходиться особливий плавець. За зовнішнім виглядом цей плавник схожий на воронку. І виконує роль присоски. Бички проводять весь свій час на дні водойм. І цієї присоскою вони закріплюються на дрібних камінцях.

А при сильному штормі цей особливий плавець і зовсім рятує життя цим невеликим рибкам. В іншому випадку при кожному штормі їх би викидало на берег.

Бички є хижими рибами. Вони харчуються хробаками, ракоподібними. А великі екземпляри навіть іноді нападають на інших риб. Наприклад, бички-ротани
здатні полювати на риб, які більші за них самих.